Oszukani przez eService - ponad 1000 zł

Oferty od handlowców eService
sklep za rogiem

Oszukani przez eService - ponad 1000 zł

Postautor: sklep za rogiem » 07 cze 2017, 12:54

Chciałam przestrzec wszystkich klientów firmy eservice - opisze swoja sytuację oraz to jak mi wystawili FV na 960 zł!

Współpracowałam z nimi około 3 lat i z przyczyn zdrowotnych musiałam zakończyć wspóprace - umowa już była na czas nieoznaczony.

Jakież było moje zdziwienie gdy otrzymałam pismo, że informowali mnie (NIE INFORMOWALI!) o zmianie regulaminu i teraz muszę zapłacić 300 zł opłaty deintalacyjnej oraz 960 zł opłaty jakiejś kaucji charback.

List przyszedł zwykłą przesyłką ale termin odpowiedzi był od daty odbioru - (ciekawe jak to sprawdzili!) napisałam reklamację ale została odrzucona.

Skończyło się na bardzo niemiłej rozmowie i straszeniu komornikiem a uwaga, że listy się czyta bo oni bardzo często zmieniają warunki była poniżej krytyki i dobrego smaku.

Nie polecam najgorszemu wrogowi eservice - aby nie było podaje link do grupy gdzie jest więcej tak oszukanych klientów:

https://www.facebook.com/Oszukani-przez-Eservice-1943528735877117/?fref=ts

oraz tutaj:

https://www.goldenline.pl/grupy/Pozostale/terminale-karty-platnicze-doladowania-gsm/czy-ta-nowa-oplata-w-umowie-e-service-jest-legalna,3781280/
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
hango

Re: Oszukani przez eService - ponad 1000 zł

Postautor: hango » 25 wrz 2017, 10:17

Hmm... przecież oni się wycofali z tych opłat i chyba to było jeszcze nawet przed 7 czerwca?
Z tego co czytałem, to każdy dostawał zwrot kasy, nawet ci, którzy wcześniej dostali negatywą odpowiedź na reklamację.
AgKa

Re: Oszukani przez eService - ponad 1000 zł

Postautor: AgKa » 12 gru 2019, 7:59

Potworne problemy z wszystkim, zmiana wysokości opłat za terminal w czasie trwanie umowy... taki zapis w umowie (dla mnie nie dotyczy zmian ceny, ale otrzymałam odpowiedź, że mogę iść do sądu) .... oczywiście o opłatach za wypowiedzenie wszyscy wiedzą, ale co lepsze jak nie zaakceptowałam zmian w umowie to mam złożyć wypowiedzenia, a wtedy... opłaty za wypowiedzenie, u mnie 400 zł, starają się oszukać klienta na każdym kroku. Masakra. Odradzam!!

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do „Oferty eService”